• جراحی پلک - بلفاروپلاستی

  جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی بعد از جراحی بینی یکی از رایج ‏ترین عمل‏های زیبایی کشورمان محسوب می‌شود. با این جراحی طی یک تا سه ساعت می‌توان چشم‌های خسته، پلک‌های پف کرده و افتاده را تبدیل به چشمانی جذاب، شاداب و جوان کرد!

 • PRP

  تزریق پی آر پی روشی غیر جراحی جهت ترمیم پوست و موست. پی آر پی جز داروها به حساب نمی آید بلکه نوعی ابزار پزشکی است که توسط سازمان اف دی ای برای اهدافی نظیر جراحی های پلاستیک و جراحی ترمیمی تایید شده است. از لحاظ ساختاری پی آر پی یک ماده زیستی است که بافت آسیب دیده را دوباره شکل می دهد.ادامه مطلب

 • تزریق بوتاکس

  با افزایش سن، چین و چروک‌های پوست به خصوص پوست صورت بیشتر می‌شود. این خطوط روی پوست، چهره فرد را خسته، غمگین یا عصبانی نشان می‌دهند. یکی از سریع‌ترین و مؤثرترین روش‌های درمانی برای برطرف کردن این خطوط ناخواسته تزریق بوتاکس یا بوتولینیوم توکسین است. ادامه مطلب

 • جراحی تیروئید و پستان - سرطان و پلاستیک

  ایران صدا: غده تیروئید یکی از غدد درون ریز بدن است که هورمونهایی را برای تنظیم سوخت و ساز بدن شما تولید می کند. دیگر غدد درون ریز بدن عبارتند از لوزالمعده، هیپوفیز، غدد فوق کلیوی، غدد پاراتیروئید و گنادها.

آبدومینوپلاستی چیست؟

همه ما خواستار داشتن شكمي مسطح و شكيل هستيم كه تلاش مي كنيم از طريق ورزش و كنترل وزن به نتيجه مطلوبمان دست يابيم اما گاهي اوقات اين روش ها چندان مفيد نيستند.

ادامه مطلب

تیروئید چیست ؟

غده تیروئید در ناحیه گردن و جلوی نای قرار گرفته است که دو قسمت راست و چپ دارد. این غده هورمون تیروئید را ترشح می‌کند که در کنترل سوخت و ساز بدن مؤثر است..

ادامه مطلب

فتق چیست ؟

فتق‌ ( Hernia) عبارت‌ است‌ از بيرون‌زدن‌ يكي‌ از اعضاي‌ داخلي‌ بدن‌ از راه‌ يك‌ نقطه‌ ضعيف‌ يا يك‌ سوراخ‌ در عضلات‌ اطراف‌ آن‌ . به زبان ساده به بیرون زدگیهای غیر طبیعی جدار شکم فتق می گویند.

ادامه مطلب

آدرس و تلفن مطب

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما